Informace o mě

Moje sportovní kariéra začala někdy v 7 letech. Ze začátku jsem jezdil na běžkách až po roce jsem se přihlásil u trenéra Vlastimila Hlavy v Harrachově na skok na lyžích.

Na začátku kariéry jsem byl spíše lepší běžec než skokan, což se obrátilo asi ve třinácti letech a trvá do dnes.

Trenéra Hlavu vystřídal Dalibor Motejlek, který vedl mé tréninky do doby než jsem opustil ZŠ v Harrachově.

Jako dorostenec jsem přešel do Dukly Liberec pod vedením Jaroslava Šimka, s nímž jsem trénoval čtyři roky, než mě zařadil do A mužstva k týmu Libora Foltmana, kde jsem zatím zažil své největší úspěchy. Dobré skoky jsem předváděl mimo jiné i na MS 2005 v německém Oberstdorfu. Nicméně rok po MS na olympiádě v Turíně se i přes velice kvalitní přípravu pod vedením Davida Jiroutka moc nedařilo.

Loňská zima zaznamenala značné zlepšení hlavně ve skokanské části, kdy byl už jako tradičně běh malinko slabší. Po skončení Libora Foltmana se nás ujak můj dosavadní osobní trenér Luděk Šablatura – alias Ludys a jeho dva asistenti L. Šmíd a M. Šablatura se servismanem Miroslavem Kopalem – alias Mydlochem.

Skáču na slovinských ELANECH a jezdím na MADHUSECH. Tuto sezónu podřizujeme MS v Liberci, které je díky domácímu prostředí, velice prestižní a na kterém bych rád skončil do patnáctého místa.

 

Úspěchy: 19 x M-ČR, 1 x letní mistr Evropy žáku dvojic s Fandou Vaculíkem, třetí na MS junioru v družstvech ve Finském Rovaniemi, 12 místo na MS jednotlivců v Rovaniemi, 6 místo na SPB v Polsku.

 

Pozvat mě můžete na bílé víno a pizzu, oblíbená hudba je Metalica a Cypress Hill, můj vzor Sampa Lajunen(FIN).


Kontakt

Aleš Vodseďálek

Restaurace u Vocta - Rokytnice nad Jizerou

+420 731526 257


Anketa

Myslíte, že jsem na MS v Liberci uspěl? :-)

Nadčlověk (122)
43%

Normálka (49)
17%

Děs a bída (46)
16%

Ty jsi tam byl? (66)
23%

Celkový počet hlasů: 283